Kendi Çölünde Kaybolanların Hikayesi

Leyla ile Mecnun ekibi Mesut Yar’ın konuğu oldu.

Cnn Türk’te yayınlanan Mesut Yar’la Burada Laf Çok programının dün akşamki konukları TRT 1’in fenomen dizisi Leyla ile Mecnun’un ekibi oldu.

Programa dizi ekibinden, Leyla ile Mecnun senaristi Burak Aksak, oyunculardan Erdal Bakkal’ı canlandıran Cengiz Bozkurt, Osman Sonant (Hırsız Yavuz), Zeynep Çamcı ve Nalan Kuruçim konuk olarak katıldı.

Programa İsmail Abi’yi oynayan Serkan Keskin ve İskender’i canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan’da telefon bağlantısıyla katıldılar. Canlı yayın sırasında Serkan Keskin ve Zeynep Çamcı isimleri Twitter’da en çok bahsedilenlerin yer aldığı TT listesine de girdi.

Zeynep Çamcı, programda Twitter’da kendisi adına çok sayıda sahte hesapta açıldığını söyleyerek gerçek Twitter hesabının @zeynep_camci olduğunu söyledi.

“İÇKİ YERİNE MEYVE, SİGARA YERİNE SAKIZ”

Leyla ile Mecnun’da uzun süredir, içki ve sigara kelimeleri yerine meyve, üzüm ve sakız gibi kelimeler kullanılıyordu. Senarist Burak Aksak, bu konunun sorulması üzerine, “Dizide içmesi lazım adamın ama kullanıp kullanmama kargaşasına girmeden, o dönemde de meşhur olan üzüm yesinler diye şey vardı. Ordan devam ettik” dedi.

“BİZDE SEYİRCİDE BU DİZİ İÇİN RİSK ALDI”

Dizinin fenomen karakterlerinden Erdal Bakkal’ı canlandıran Cengiz Bozkurt, diziyi yaparken risk aldıklarını ifade ederek, “Bizde seyircilerimizde risk aldı. Böyle bir diziye sahip çıktıkları için teşekkür ederiz. Bizim seyircimizde bizim kafadan. Onların sıcaklığını hissediyoruz” dedi.

“TANIDIĞIMIZ İNSANLARA OYNUYOR GİBİYİZ”

Programa telefonla bağlanan, dizide Mecnun’un babası İskender’i canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan’da diziyi yaparken tanıdıkları insanlara birşeyler oynuyormuş hissine kapıldıklarını söyledi. Setlerinden ziyaretçilerin eksik olmadığını ifade eden Taylan, tepkileri de sıcağı sıcağına almaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

-TV Aktüel-

Reklamlar

bi yorum yap hafız!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s